Новости и события » Обзоры и статьи » Як обрати душовий піддон

Як обрати душовий піддон

Як обрати душовий піддон

Душовий піддон є важливим компонентом вашої душової кабіни, оскільки він спрямовує потік води до місця зливу у ванній кімнаті. Вам потрібно вибрати правильний, який буде добре пасувати до вашої ванної, легко встановлюватися та прослужить довго.

Для чого потрібні душові піддони

Піддони під душ існують, тому що вони виконують дуже важливу функцію у ванній кімнаті: душовий піддон не дає воді текти туди, куди їй не слід, коли ви приймаєте душ. Є й інші способи переконатися, що це відбувається, але найпростіший та найефективніший спосіб – встановити душовий піддон, який ідеально підійде під ваш душ.

Встановлення дуже важливе. Якість душового піддона нічого не варта, якщо його установка непрофесійна. Оскільки вода тече в напрямку найменшого опору, важко виправити курс, коли вода починає текти неправильним шляхом, далеким від точки зливу. Отже, правильна установка душового піддона має життєво важливе значення, оскільки вона забезпечує швидкий злив води, запобігає дорогим протіканням і робить вашу ванну водонепроникною.

Як обрати душовий піддон

Щоб обрати правильний душовий піддон, слід звертати увагу на:

  • розмір;
  • форму;
  • матеріал.

Розмір душового піддона є важливим фактором, який необхідно враховувати перед тим, як переходити до матеріалу та форми. Якщо він неправильного розміру, вода виливатиметься, оскільки лоток не зможе утримати всю воду всередині. Потім вода витікатиме з душу, що призведе до зростання плісняви – поширеної форми пошкодження водою. Зрештою це призведе до дорогого ремонту, особливо якщо ви не відразу помітите несправність. Крім того, зростання цвілі може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям. Тому покупка душового піддона правильного розміру має першорядне значення.

Душовий піддон повинен ідеально підходити до душової кабіни, щоб вода залишалася всередині. Це залежить від його форми. Різні форми душових піддонів підходять для різних розмірів ванних кімнат та душових кабін. Основними є квадратний, прямокутний та закруглений піддони.

Інші форми піддону також існують. Якщо у вашій ванній кімнаті потрібен душовий піддон неправильної форми, то не хвилюйтеся – ви можете вибрати будь-яку іншу нестандартну форму, на зразок P- або D-подібних форм.

Матеріал душового піддона також відіграє важливу роль. Це може бути мармур, кераміка чи деякі інші матеріали. Завдяки правильно підібраному матеріалу піддон може прослужити набагато довше.

Спираючись на ці фактори, ви швидко й легко зможете підібрати відповідний піддон.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх