Новости и события » Hi-Tech » Поняття та різновиди логотипів

Поняття та різновиди логотипів

Поняття та різновиди логотипів

Логотип - це корпоративний знак, що викликає асоціації з певною торговою маркою. Фактично це абстрактний комплекс символів або якесь оригінальне зображення. При відкритті підприємницької діяльності кожен власник бізнесу розуміє, що йому потрібен логотип, хоча й не повністю усвідомлює навіщо.

Для одних такий фірмовий знак є лише привабливою картинкою, а для інших - втіленням цінностей компанії. Багато підприємців вважають виготовлення логотипа простою справою та не звертаються до професійних дизайнерів. Але це не зовсім так, оскільки розробка логотипа потребує певних навичків і фантазії.

Процес створення логотипа

Розробка логотипа - це створення графічного малюнка, що може виглядати як знак, емблема чи символ, який застосовується компаніями з будь-якою формою власності для забезпечення надійного іміджу та персонального корпоративного стилю. Логотип потрібен з метою ідентифікації, індивідуалізації, для розширення цільової аудиторії, як рекламний інструмент для просування та розвитку організації в своїй ніші.

Створення логотипа - доволі складний процес, що вимагає від дизайнера креативності, аналітичного складу розуму, професійних навичок і практичного досвіду. При розробці логотипа варто врахувати його унікальність, привабливість, впізнаваність, читабельність і водночас простота, яка допоможе потенційним клієнтам зрозуміти особливості вашого бренду.

Види логотипів

Розглянемо основні види логотипів:

 • Текстовий. Такий принт більш відомий у графічному дизайні як "словесний знак". Він може розроблятися з використанням різних шрифтів, стилів і розмірів. Шрифти з нахилом є символом руху, рівні - суворості та лаконічності, рукописні - витонченості та легкості.
 • Графічний. Має вигляд графічного зображення, що допомагає створити оригінальний образ і передати уявлення про бренд чи організацію за допомогою образів і літер. Такий логотип може складатися з певних ліній, фігур, контурів предметів тощо.
 • Комбінований. Зазвичай це найбільш розповсюджений варіант логотипа, який поєднує текстовий і графічний вид. Текст і зображення є цілісними, забезпечуючи ефективність логотипа та прояв того, що фірма хоче показати своїй цільовій аудиторії.
 • 3D логотип. Це зображення геометричної форми у трьохмірному просторі. Завдяки цьому формується ілюзія об'єму, яка привертає увагу оточення.

Вибір того чи іншого логотипа - це рішення кожної компанії, що залежить від її місії, цінностей, товарів чи послуг.


 • Как адаптировать импортный автомобиль

  Как адаптировать импортный автомобиль

  Приобретение автомобиля из-за границы вполне выгодное решение, но оно требует дополнительных усилий для адаптации авто к местным стандартам и требованиям....

  6 июня 2023
 • Что делать, если в ухе образовалась пробка?

  Что делать, если в ухе образовалась пробка?

  Что такое пробка в ухе? Это неприятное состояние, когда сера в ушном канале застаивается и затвердевает, что может вызвать дискомфорт и приводить к слуховым...

  19 апреля 2023
 • Надежный способ борьбы с лишним весом

  Надежный способ борьбы с лишним весом

  Размеренная жизнь, в которой нет острой потребности активного физического движения, в совокупности с культом еды поставила перед людьми проблему, от которой...

  28 ноября 2022
 • Какого производителя картин по номерам выбрать?

  Какого производителя картин по номерам выбрать?

  Чтобы выбрать картину по номерам и раскрашивать ее с удовольствием, надо понять, как набор придется по душе. Тогда и процесс увлечет, и за конечный результат...

  31 октября 2022

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх