Новости и события » Hi-Tech » Поняття та різновиди логотипів

Поняття та різновиди логотипів

Поняття та різновиди логотипів

Логотип - це корпоративний знак, що викликає асоціації з певною торговою маркою. Фактично це абстрактний комплекс символів або якесь оригінальне зображення. При відкритті підприємницької діяльності кожен власник бізнесу розуміє, що йому потрібен логотип, хоча й не повністю усвідомлює навіщо.

Для одних такий фірмовий знак є лише привабливою картинкою, а для інших - втіленням цінностей компанії. Багато підприємців вважають виготовлення логотипа простою справою та не звертаються до професійних дизайнерів. Але це не зовсім так, оскільки розробка логотипа потребує певних навичків і фантазії.

Процес створення логотипа

Розробка логотипа - це створення графічного малюнка, що може виглядати як знак, емблема чи символ, який застосовується компаніями з будь-якою формою власності для забезпечення надійного іміджу та персонального корпоративного стилю. Логотип потрібен з метою ідентифікації, індивідуалізації, для розширення цільової аудиторії, як рекламний інструмент для просування та розвитку організації в своїй ніші.

Створення логотипа - доволі складний процес, що вимагає від дизайнера креативності, аналітичного складу розуму, професійних навичок і практичного досвіду. При розробці логотипа варто врахувати його унікальність, привабливість, впізнаваність, читабельність і водночас простота, яка допоможе потенційним клієнтам зрозуміти особливості вашого бренду.

Види логотипів

Розглянемо основні види логотипів:

  • Текстовий. Такий принт більш відомий у графічному дизайні як "словесний знак". Він може розроблятися з використанням різних шрифтів, стилів і розмірів. Шрифти з нахилом є символом руху, рівні - суворості та лаконічності, рукописні - витонченості та легкості.
  • Графічний. Має вигляд графічного зображення, що допомагає створити оригінальний образ і передати уявлення про бренд чи організацію за допомогою образів і літер. Такий логотип може складатися з певних ліній, фігур, контурів предметів тощо.
  • Комбінований. Зазвичай це найбільш розповсюджений варіант логотипа, який поєднує текстовий і графічний вид. Текст і зображення є цілісними, забезпечуючи ефективність логотипа та прояв того, що фірма хоче показати своїй цільовій аудиторії.
  • 3D логотип. Це зображення геометричної форми у трьохмірному просторі. Завдяки цьому формується ілюзія об'єму, яка привертає увагу оточення.

Вибір того чи іншого логотипа - це рішення кожної компанії, що залежить від її місії, цінностей, товарів чи послуг.


Google: c Android 15 смартфон дольше работает от аккумулятора -...

Google: c Android 15 смартфон дольше работает от аккумулятора - прирост достигает трех часов

Инженеры Google оптимизировали работу спящего режима Android 15, что позволило увеличить время автономной работы в режиме ожидания - на некоторых устройствах прирост достигает трех часов. Об этом рассказали вице-президент по разработке Android Дэвид Бурк и...

сегодня 14:09

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх