Новости и события » Hi-Tech » Як підключити AirPods до ноутбука, телефону, комп'ютера, Play Station 4. Крок за кроком

Як підключити AirPods до ноутбука, телефону, комп'ютера, Play Station 4. Крок за кроком

Як підключити AirPods до ноутбука, телефону, комп'ютера, Play Station 4. Крок за кроком

Ви – власник навушників Apple, але не знаєте, як підключити їх до телефону Android, комп’ютера чи Macbook? AirPods можна використовувати з будь-яким пристроєм через Bluetooth, щоб, наприклад, відповідати на дзвінки чи відразу почати слухати музику.

Є кілька способів, як підключити навушники AirPods до ноутбука, телефону, комп'ютера, ігрової консолі. Потрібні лише додаткові налаштування. Які саме? Розповідають фахівці AVIC.UA, магазину гаджетів і техніки.

Як підключити AirPods до телефону?

Це так просто!

 1. Запустіть програму «Налаштування» на телефоні.
 2. Торкніться Bluetooth.
 3. Створіть пару між навушниками та пристроєм, натисніть та утримуйте кнопку живлення на навушниках, доки індикатор не стане зеленим.

Як підключити AirPods до комп’ютера з Windows?

Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено. Помістіть обидва AirPods у зарядний футляр і відкрийте кришку. Натисніть та утримуйте кнопку налаштування на задній частині корпусу, доки індикатор стану не почне блимати білим. Тепер все, що вам потрібно зробити, це вибрати свої AirPods зі списку «Пристрої» та натиснути «Підключити».

Як підключити AirPods до PS4?

Для «створення пари» з ігровою консоллю потрібно спочатку придбати адаптер Bluetooth. Далі підключіть перехідник до телевізора або PS4, опісля потрібно:

 1. натиснути кнопку синхронізації на адаптері, а також на зарядному футлярі AirPods;
 2. дочекатися сполучення пристроїв;
 3. відкрити меню налаштувань на PS4 і натиснути «Пристрої введення»;
 4. вибрати гарнітуру.

Зверніть увагу, що вихідним пристроєм має бути встановлено USB-навушники.

Як підключити AirPods Pro до Android?

Порівняно з іншими бездротовими навушниками, Airpods Pro працюють без додаткових пристроїв чи додатків, встановлених на гаджетах користувача. Що потрібно зробити?

 1. Утримуйте кнопку підключення на одному з навушників, доки на екрані пристрою не з’явиться повідомлення про підтвердження.
 2. Відкрийте програму «Налаштування» та виберіть Bluetooth зі списку опцій меню (внизу екрана).
 3. Виберіть AirPods і натисніть кнопку «Pair». На обох навушниках має засвітитись зелений індикатор.

Все – навушники готові до використання.

Що можуть AirPods?

Отже, тепер ви вже вмієте підключати AirPods до телефону та ноутбука. Звичайно, оригінальним пристроєм, для якого були створені навушники Apple, є iPhone. Підключення до нього – як дитяча гра: просто наблизите два пристрої та виберіть «Підключити». У випадку з iPad дії аналогічні, переконайтеся лише, що Bluetooth активний.

Коли Аірподси підключені до вашого гаджету, ви зможете легко відповідати на дзвінки та керувати музикою за допомогою Siri. А ще:

 • використовувати голосового помічника для доступу до Apple Music;
 • надсилати повідомлення через iMessage (починаючи з iOS11);
 • слухати подкасти;
 • активувати режим тренувань.

І, звісно ж, насолоджуватися музикою, регулюючи рівень шуму та гучності.

Досі не маєте AirPods? Краще місце у Харкові, Києві, Дніпрі та Одесі, де можна купити аірподси – це AVIC.UA. В магазині доступні всі моделі бездротових навушників, серед яких напевне знайдуться ваші. Замовляйте онлайн чи по телефону 0-800-307-900 – доставка Новою поштою по Україні.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх