Новости и события » Мото » Розмитнення мотоцикла в Україні

Розмитнення мотоцикла в Україні

Розмитнення мотоцикла в Україні

Розмитнення мотоцикла

передбачає проходження обов - язкової процедури, після здійснення якої товар може бути на законних підставах провезений в країну, куди ви прямуєте. Для її правильного виконання необхідно знати про всі особливості та етапи дій. Навіть якщо цим займається представник, варто розуміти схему розмитнення. Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції.

Розмитнення мота: з чого починати

Митне оформлення являє собою певні заходи, після виконання яких мотоцикл легалізується, митна служба видає дозвіл на його ввезення в країну. Після цього власник мотоцикла може вільно виконувати будь-які необхідні йому дії - перевозити, продавати або користуватися особисто.

Процес очищення в зоні митного контролю починається з надання інспектору необхідної документації, в якій вказали інформацію про вантаж. Важливими документами є купчая, папери на мотоцикл: техпаспорт та довідка про зняття з обліку, страховка і водійське посвідчення. Весь процес здійснюється в кілька етапів.

Варто розуміти, що така процедура значно полегшується за сприяння митного брокера. Брокер сам підготує і збере пакет документів, заповнить декларацію, розрахує вартість розмитнення і всіляко взаємодіятиме з інспектором і різними органами за необхідності.

Розмитнення мотоцикла: основні моменти

Насамперед необхідно заповнити декларацію, це робить безпосередньо новий власник траспортного засобу або митний брокер.

Після цього декларацію передають працівнику митниці, і він її перевіряє на правильність заповнення.

Подача декларації також допускається і за допомогою інтернету. Мотоцикл у цей час утримується в ЗМК, де він перебуватиме, поки не закінчаться всі обов - язкові етапи.

Розмитнення мотоцикла в Україні

Розмитнення мотоцикла: порядок дій

Подальші обов - язкові дії полягають у передачі пакета документа інспектору на перевірку. Перевірка виконується дуже ретельно, співробітник порівнює правильність заповнення на паперах, дивиться на відповідні штампи. Усі помилки мають бути виключені, коди товару мають збігатися із зазначеними. У пакеті документів є й усі необхідні відмітки та сертифікати.

Якщо якогось документа не вистачає, співробітники служби запитають його у декларанта або у відповідного власника. Деякі неточності можуть бути виправлені самими співробітниками митниці. По закінченню перевірки та після усунення знайдених помилок власнику вантажу видається рахунок, куди йому необхідно внести платіж.

Далі відбувається списання мит і зборів. У разі не надходження авансового платежу, процедура призупиняється, поки кошти не будуть внесені. Крім того, декларант може отримати штраф.

У разі благополучного вирішення всіх питань, своєчасного списання грошових коштів і відсутності претензій з боку митниці виконується контрольна перевірка. Після цього мотоцикл може бути перевезений через кордон - розмитнення пройшло успішно. Тепер його власник може ним розпоряджатися на свій розсуд. З більш детальною інформацією, ви можете ознайомитися на нашому сайті.

✔ Джерело наданої інформації https://tamognia-prosto.com.ua/

Первинна консультація за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх