Новости и события » Авто » Оренда телескопічних навантажувачів: оптимізація вантажних процесів на вигідних умовах

Оренда телескопічних навантажувачів: оптимізація вантажних процесів на вигідних умовах

Оренда телескопічних навантажувачів: оптимізація вантажних процесів на вигідних умовах

Телескопічні навантажувачі – незамінна річ на будівництві, великих складах, логістичних хабах, виробничих майданчиках тощо. Вони використовуються для підіймання та переміщення важких матеріалів. Така техніка значно спрощує вантажні роботи та дає змогу ефективно використовувати вільні зони. Адже завдяки своїй компактності та маневреності, техніка може працювати в умовах обмеженого простору, тим самим зменшуючи розміри потрібних технологічних дистанцій. А завдяки своїм технічним характеристикам навантажувачі дають змогу зберігати вантажі в декілька ярусів. Однак навантажувачі – техніка недешева. І якщо вам потрібно виконати певні вантажні операції на нерегулярній основі, доцільніше взяти обладнання напрокат. У компанії «Ландтехнік» доступна оренда навантажувача на вкрай вигідних умовах.

Функціональні можливості навантажувачів

Вся вантажна техніка, що доступна для оренди, оснащується ковшем або палетними вилами. Ця опція значно розширює спектр застосування обладнання. Таким чином, оренда телескопічного навантажувача дасть вам змогу пришвидшити й оптимізувати процеси на виробничому чи будівельному майданчику:

  • перевезення вантажів у контейнерах або на палетах;
  • завантаження/розвантаження насипних матеріалів;
  • транспортування габаритних конструкцій;
  • земляні роботи;
  • роботи на висоті з використанням підіймальних платформ.

Водночас діапазон робіт залежить тільки від технічних характеристик обладнання. В розпорядженні «Ландтехнік» доступна оренда навантажувачів, здатних переміщувати об’єкти вагою від 3 до 4 тонн на висоту до 12 метрів.

Оренда телескопічних навантажувачів: оптимізація вантажних процесів на вигідних умовах

Переваги прокату: чому не варто купувати?

Ціна вантажної техніки може бути непомірною для малих підприємств або початківців у бізнесі. Прокат – вигідний варіант для тимчасового користування чи застосування на проєктній основі. Купівля дороговартісної техніки в такому випадку не раціональна. Орендовані машини мають низку переваг:

  1. Не потрібно створювати додаткові вакансії водіїв і механізаторів.
  2. Немає потреби у витраті коштів на обслуговування техніки. Цей обов’язок покладено на орендодавця.
  3. Актуальність техніки. Компанія «Ландтехнік» регулярно оновлює свій автопарк, наповнюючи його сучасними та більш ефективними моделями.
  4. Не треба турбуватися про зберігання й охорону техніки. Це особливо актуально для малого бізнесу з обмеженою територією.

Окрім усього вищепереліченого, оренда техніки може стати чудовою нагодою для тестування певних моделей у повноцінних виробничих умовах.

Умови прокату техніки в компанії «Ландтехнік»

У компанії доступна як короткочасна, так і довгострокова оренда навантажувача. Київ чи інші міста та містечка – «Ландтехнік» доставляє техніку в усі куточки України на власних платформах. Замовляючи послуги у дилера, клієнт сплачує не тільки за оренду техніки, а й за повний технічний супровід. Техніка поставляється разом із досвідченим оператором, який здатен гарантувати повне та своєчасне виконання запланованих робіт. Хоча обладнання компанії утримується в належному стані та регулярно проходить технічне обслуговування, від форс-мажорів ніхто не застрахований. У разі виходу з ладу техніки компанія бере на себе всі зобов’язання з ремонту в максимально стислі терміни чи заміни навантажувача на справний.


Доля Українського бізнесу в Чехії. Сучасні перспективи

Доля Українського бізнесу в Чехії. Сучасні перспективи

Український бізнес у Чехії: яка його доля? Поки триває воєнний стан, українські підприємства активно розширюють свою присутність за кордоном. Одним із найбільш перспективних напрямків є Чехія. Розглядаючи стан і перспективи бізнесу в цій країні, важливо...

сегодня 14:38

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх