Новости и события » Авто » Лізинг авто: вигідний спосіб придбати машину

Лізинг авто: вигідний спосіб придбати машину

Лізинг авто: вигідний спосіб придбати машину

Автомобіль - зручний засіб переміщення для кожного пересічного громадянина. Дуже часто саме він допомагає в зароблянні грошей. Щоб стати власником машини, є декілька варіантів:

 • придбати нове авто;
 • взяти автівку в кредит;
 • обрати лізинг автомобілів.

І саме останній варіант вкрай популярний нині. Значна кількість авто, які взяті в фінансовий лізинг (близько 30%), мають довготривалий період використання та після закінчення терміну дії договору викуповуються. Можливий і оперативний лізинг, коли машина після завершення терміну дії угоди повертається у власність лізингової компанії.

Лізинг автомобілів: ключові переваги

Автомобіль в лізинг має значні переваги, як-от:

 1. Не потрібно відразу витрачати купу коштів та купувати транспортний засіб. Власником автівки є лізингова компанія, яка її придбала та поставила на облік.
 2. Не потрібно займатися страхуванням машини. Ці клопоти та витрати знову ж таки бере на себе лізингова компанія.

Зручно й те, що узгодження терміну оренди та щомісячних виплат по ній лізингодавець та лізингоодержувач проводять разом.

Як підібрати автівку для лізингу

У лізинг можливо взяти не тільки нове авто, а й вживане. Щоб підібрати бажаний варіант, необхідно відфільтрувати машини за критеріями: характеристики, ціна, функції, технології, пробіг. Далі варто вивчити історію автомобіля - отримати довідку про технічне обслуговування та перевірити наявні ремонтні роботи. Для придбання вживаного автомобіля вагомим критерієм є попередній правильний догляд. Рідкісні моделі авто можуть потребувати оригінальних запасних частин, які уже не випускаються, слід враховувати й цей момент.

Якщо ж машина в лізинг береться нова, варто памʼятати, що щомісячна плата буде більша, бо й вартість ТЗ вища. Клієнт відповідає за збереження цілісності авто, а згодом воно може бути викупленим, або ж можна повторно заключати договір лізингу. При викупі лізингодавець може запропонувати й додаткові послуги, як-от гарантійне обслуговування, протиугінні засоби та інше, що також буде впливати на остаточну вартість.

Лізинг авто: вигідний спосіб придбати машину

Вигідний лізинг автомобілів від «ОТП Лізинг»

«ОТП Лізинг» пропонує:

 1. Вигідний лізинг легкових автомобілів з мінімальною орендною платою.
 2. Великий парк авто в лізинг в Києві - є багато пропозицій, від машин економкласу до преміум-автівок. Серед них чимало нових моделей та вживаних у гарному технічному стані.
 3. Мінімальний перший внесок - до 20%. Авто в лізинг дозволяє клієнту зекономити кошти та не потребує великої суми грошей відразу.
 4. Варіативний термін дії угоди, її можна скласти на різний строк - від 12 до 84 місяців в залежності від власних потреб.

Авто в лізинг - досить зручний варіант отримати нове чи вживане авто, коли в розпорядженні є лише невелика кількість вільних обігових коштів.


 • Тротуарная плитка: свойства, виды и преимущества

  Тротуарная плитка: свойства, виды и преимущества

  Тротуарная плитка давно стала неотъемлемой частью городского ландшафта. Она используется не только для обустройства тротуаров, но и для мощения дворов,...

  4 июля 2024
 • Где лечить зубы в Харькове

  Где лечить зубы в Харькове

  Выбор стоматологии - это важный и ответственный процесс, требующий внимательного подхода и учета множества факторов. Пациенты стремятся найти клинику, которая...

  24 мая 2024
 • Перевод письменного текста

  Перевод письменного текста

  Перевод письменного текста – это процесс перевода текста на другой язык с помощью письменного переноса информации из одного языка на другой с учетом...

  4 мая 2024
 • Как создать сайт для гостиницы или посуточной аренды, бюджет

  Как создать сайт для гостиницы или посуточной аренды, бюджет

  Если вы владеете гостиничным бизнесом или бизнесом по аренде квартир посуточно или только планируете начать подобный бизнес, то у вас вполне резонно возникает...

  16 февраля 2024

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх