Новости и события » Экономика » Швидкий і зручний переказ грошей від Мастеркард

Швидкий і зручний переказ грошей від Мастеркард

Швидкий і зручний переказ грошей від Мастеркард

Сьогодні грошові перекази є однією з найпоширеніших банківських послуг, якою користуються клієнти по всьому світу. Кожен день банки обробляють безліч фінансових транзакцій, а платіжні системи намагаються поліпшити сервіс, щоби запропонувати клієнтам максимум зручності та комфорту під час процедури.

Здійснювати переказ грошей можна по-різному, однак платіжна система Мастеркард пропонує своїм клієнтам найпростіший спосіб - через сайт, із зазначенням мінімальної кількості інформації.

Переказувати грошові кошти можна з картки на картку, зробити це можна з будь-якого пристрою, де є доступ до мережі Інтернет. Mastercard дає змогу здійснювати грошові перекази навіть у тому випадку, якщо карти належать різним платіжним системам.

У чому переваги грошових переказів від Мастеркард

Послуга переказу грошей від Mastercard - це зручний і простий спосіб переказати кошти на іншу картку. Єдине, що потрібно від відправника - знати номер картки отримувача. Ніякі додаткові дані не потрібні, тому ви можете швидко відправити грошові кошти, витративши на процедуру переказу всього пару хвилин.

Крім цього грошові перекази від Мастеркард мають кілька додаткових переваг:

  • можна переводити фінанси без відвідування банківського відділення, очікування черги до каси, додаткових процедур;
  • відправники мають можливість вмить поповнити кредитну карту, щоби погасити поточну заборгованість;
  • користувачі сервісу економлять час, адже він працює цілодобово і не потрібно чекати на робочі години;
  • можна поповнювати картку іншої платіжної системи без обмежень і додаткових комісій.

Як виконати грошовий переказ

Щоби переказати гроші на іншу платіжну картку, вам достатньо виконати три кроки:

  • Вкажіть реквізити відправника. Для цього введіть у відповідні поля номер своєї картки, місяць і термін її дії, а також таємний код CVV2, який знаходиться на зворотному боці картки.
  • Введіть номер картки одержувача. Ніякі інші дані не потрібні, навіть ім'я власника картки.
  • Вкажіть суму переказу. Одним платежем можна перерахувати від 5 до 15 000 гривень.

Якщо вам потрібна допомога, на сайті є кнопка "Допомога онлайн". Використовуючи її ви можете зв'язатися з оператором служби підтримки та поставити свої питання. Ви також можете зв'язатися з консультантами за телефоном гарячої лінії платіжної системи Mastercard: 0 (800) 33-24-12.

Швидкий і зручний переказ грошей від Мастеркард


Базовая версия Porsche Taycan получила задний привод

Базовая версия Porsche Taycan получила задний привод

Базовая вариация первого электрического Porsche Taycan будет оснащаться современной заднеприводной системой. Стоимость авто составляет 70,7 тыс. фунтов стерлингов. Транспортное средство оснащается силовым агрегатом, способным генерировать 325 подробнее ...


загрузка...


загрузка...

Актуальные новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото 0.0.0.2249847

Вверх