Новости и события » Экономика » Кредит на авто від АТ «Креді Агріколь Банк»

Кредит на авто від АТ «Креді Агріколь Банк»

Кредит на авто від АТ «Креді Агріколь Банк»

Один із головних напрямів діяльності банку є автокредитування фізичних осіб.

Лише за 2020 рік банк видав кредитів більше ніж на 6 500 авто на загальну суму понад 3 мільярди гривень. Банк має розвинену мережу партнерів, до якої входить 350 автосалонів по всій території України.

Дізнатися детальну інформацію про умови кредитування та розрахувати платіж можна на офіційному сайті банку https://credit-agricole.ua/privatnym-kliyentam/krediti-na-avto.

Як відбувається процес купівлі автомобіля в кредит

Клієнт обирає марку транспортного засобу та обирає автосалон. Якщо грошей на купівлю бракує, автосалон пропонує оформити кредит на нове авто. Заявка на кредит оформлюється безпосередньо в автосалоні. Зручно, що попереднє рішення від банку про схвалення кредитних умов клієнт отримує, не виходячи з автосалону.

А от процес оформлення документів та підписання кредитного договору відбувається безпосередньо у відділенні банку після попереднього погодження банком. Одним із безумовних підтверджень високої якості процесу автокредитування в АТ «Креді Агріколь Банк» є те, що банк має сертифікат якості автомобільного кредитування ISO 9001. Цей сертифікат – це доказ конкурентоспроможності діяльності банку на міжнародному рівні та додаткова гарантія надійності для клієнта.

Умови кредитів на авто в Credit Agricole

Для кожного автосалону діють особливі умови:

  • Розмір відсоткової ставки залежить від строку кредиту, початкового внеску, марки та моделі транспортного засобу.
  • Залежно від умов кредитування, які обирає клієнт, відсоткова ставка може становити 0,01%.
  • Максимальна сума кредиту 2 600 000 гривень.
  • Форма видачі кредиту: перерахування коштів на поточний рахунок автосалону.
  • Погашення кредиту та відсотків: можна заплатити у мобільному додатку СА+, сплатити готівкою в касі банку або перерахувати кошти за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.
  • Обов'язкове страхування: повне КАСКО, страхування цивільної відповідальності, страхування життя та здоров'я позичальника.

Дострокове погашення кредиту: можливе вже з першого місяця з моменту отримання кредиту, без комісії.

Переваги співпраці з банком Credit Agricole

Банк Credit Agricole - це надійний Банк з іноземним капіталом, співпраця з яким буде вигідною для кожного клієнта. Адже ми пропонуємо прозорі та вигідні умови, індивідуальний підхід до кожного клієнта, маємо партнерські програми з провідними автосалонами України.

Якщо ви хочете купити автомобіль у кредит, обирайте відповідну програму на офіційному сайті банку або в автосалоні, з яким співпрацює АТ «Креді Агріколь Банк». Консультацію можна отримати в контактному центрі банку або онлайн на сайті, де вам розкажуть всі деталі кредитування авто та допоможуть обрати найкращий варіант.

* викладена вище рекламна інформація є дійсною станом на «09» березня 2021 року та не вважається публічною пропозицією (офертою) АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» (далі - Банк). Чинні актуальні умови надання Банком банківських послуг розміщені на веб-сайті Банку за посиланням credit-agricole.ua. «Ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011, реєстраційний № 149 у Державному реєстрі банків».


Адвокатесса из Индии подала в суд на принца Гарри за...

Адвокатесса из Индии подала в суд на принца Гарри за нарушение обещания жениться на ней

Индийскиая адвокатесса по имени Палвиндер Каур подала иск в Высокий суд Пенджаба и Харьяны с требованием привлечь к ответственности принца Гарри, который якобы сделал ей предложение, но так и не женился, передает The Daily Mail. Женщина написала в подробнее ...


загрузка...


загрузка...

Актуальные новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх