Новости и события » Экономика » Успішне партнерство двох провідних українських підприємств: користь для всієї країни

Успішне партнерство двох провідних українських підприємств: користь для всієї країни

Успішне партнерство двох провідних українських підприємств: користь для всієї країни

Кілька років тому два провідних українських підприємства – Науково-виробнича компанія «Шельф», котра є лідером на вітчизняному ринку паливороздавального обладнання, і Київський завод підйомно-транспортного обладнання - флагман кранобудування у нашій країні, почали взаємовигідне партнерство.

НВК «Шельф» випускає роздавальне та сервісне обладнання для автозаправок, нафто- та газосховищ, а також місткості для транспортування ПММ і скрапленого газу. Зокрема, тут виготовляють:

  • роздавальні колонки різних типів;
  • резервуари;
  • насоси LPG;
  • компресори CNG;
  • системи управління АГНКС;
  • засоби транспортування ПММ - газовози, бензовози, напівпричепи, малі заправники.

Це обладнання працює на тисячах об'єктах, включаючи такі відомі бренди як «WOG», «Socar», «Укрнафта», «БРСМ-Нафта» і багато інших.

Цілком очевидно, що для виробництва всієї даної техніки, крім усього іншого, необхідно мати відповідне промислове обладнання, у тому числі і вантажопідйомні крани. Керівництво НВК «Шельф» завжди дуже ретельно ставилося до вибору партнерів, системно аналізувало їхні продукти, виробничі процеси, стандарти якості, політику ціноутворення. Це дає можливість компанії «Шельф» мінімізувати витрати, пропонувати споживачам інноваційні продукти, ідеально адаптовані до потреб клієнтів і відповідні високим стандартам.

На початку співпраці з КЗПТО фахівці «Шельф», перш за все, вивчили асортимент і особливості пропонованих моделей кранів, відвідали кранобудівний завод і ознайомилися з виробничими процесами особисто. Там вони змогли переконатися, що КЗПТО - це сучасне підприємство, організоване відповідно до найвищих стандартів. Реалізована багатоетапна система контролю на виробництві, функціонує сервісний відділ технічної підтримки, розробками кранів займаються конструктори міжнародного рівня тощо.

Виробництво ТОВ «Київський завод ПТО» - це новий сучасний завод європейського типу, здатний виробляти найрізноманітніші моделі вантажопідіймальних кранів, як то кажуть, під ключ. На підприємстві використовується переважно найсучасніше інноваційне обладнання та технології. При виробництві кожного окремого крана ретельно враховуються всі особливості ділянок і технологічних процесів, де ця техніка буде задіяна.

Електричні двобалочні мостові крани КЗПТО, використовувані для підйому і переміщення великогабаритних важких вантажів у цехах компанії «Шельф» дозволяють мінімізувати витрати на внутрішні транспортно-логістичні роботи, прискорити виробничий процес. Все це самим прямим чином впливає на собівартість усієї продукції, що випускається під брендом «Шельф», дозволяючи відпускати її кінцевим споживачам за досить помірними цінами.

А, враховуючи, що цією продукцією укомплектовано тисячі об'єктів по всій Україні, цілком очевидно, що користь від такої співпраці отримують не тільки два партнери – НВК «Шельф» і КЗПТО, а й мільйони жителів нашої країни.загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх