Новости и события » Авто » Найкраще вантажне таксі у Києві

Найкраще вантажне таксі у Києві

Найкраще вантажне таксі у Києві

Переїзди, перевезення меблів, будматеріалів, техніки та габаритних вантажів вимагають не лише тимчасових витрат та сил, а й наявність спеціального транспортного засобу. Вирішувати цю проблему найкраще з надійною компанією, яка надає послуги вантажного таксі.

Саме такою надійною та перевіреною компанією є фірма BIGGI. Безліч виконаних перевезень допомогло створити базу постійних клієнтів, які цінують наші незаперечні переваги:

  • власний автопарк вантажного транспорту;
  • автомобілі всі на ходу, чисті, регулярно проходять ТО;
  • ввічливі та пунктуальні водії;
  • акуратні вантажники;
  • професійні менеджери проконсультують щодо вантажоперевезень.

Каталог транспорту

Компанія BIGGI розпоряджається власним автопарком вантажного транспорту. Залежно від обсягу перевезення та вантажу, що переміщується, при замовленні послуги вам підберуть необхідний автомобіль.

Для невеликих переїздів чи перевезення невеликої кількості речей чудово підійдуть мікроавтобуси. Їхня вантажопідйомність від 0,8 до 3 тон. Вони дуже місткі та комфортні. У них без проблем помістяться негабаритні меблі, побутова та офісна техніка, піаніно, кімнатні рослини. Мікроавтобус буде в нагоді для випадку, коли при покупці габаритної техніки або будівельних матеріалів магазин не виробляє доставку або не здійснює перевезення за межі міста.

Для великих переїздів із міста до міста територією України можна скористатися вантажною газеллю. В автопарку компанії вони представлені в кількох моделях, які відрізняються вантажопідйомністю та висотою бортів 3 та 4 метри. Кузов оснащений тентом. Тому вітер, непередбачені погані погодні умови, дощ або сонце не завадять вантажу, що перевозиться. Без проблем на газелі можна перевозити будь-які меблі, піаніно, габаритну техніку та обладнання.

Для виробничих та великих перевезень рекомендується скористатися вантажівками. Вантажівки від 5 до 20 тон чудово підійдуть для цього. У них поміститься торгове та офісне обладнання, меблі, документи та архіви, кімнатні рослини та особисті речі працівників. Також на вантажних машинах зручно перевозити будівельні матеріали, промислову та аграрну продукцію.

Всі машини чисті, на ходу, регулярно проходять необхідне технічне обслуговування.

Для спрощення процесу переїзду рекомендується скористатися послугами вантажників. Вони акуратно завантажать і розвантажать речі, розберуть та зберуть меблі та суттєво покращать спогади про переїзд.

Калькулятор

Для самостійного розрахунку приблизної вартості замовленої послуги можна користуватися калькулятором, який знаходиться на нашому сайті. Для цього необхідно в спеціальну форму ввести особисті дані, дані про пункти навантаження та розвантаження, телефон для зв'язку та вид вантажного автотранспорту.

У разі виникнення питань можна звернутися до менеджерів компанії. Вони із задоволенням наддадуть вам професійну консультацію про послугу та розрахують вартість послуги.

Найкраще вантажне таксі у Києві

Часто задаванні питання?

Яка вартість перевезення вантажу?

Вартість вантажу у кожному окремому випадку розраховується індивідуально. На остаточну ціну впливає відстань переміщення, кількість одиниць транспортних засобів, замовлення та кількість вантажників.

Як правильно замовити вантажний транспорт?

Замовлення вантажного транспорту здійснюється на основі обсягу переміщення. Якщо ви не впевнені в правильності вибору, вам краще довіритися професіоналам. Співробітники компанії швидко зорієнтують і підскажуть, який та в якій кількості вам слід замовити автомобіль. При цьому ви можете легко уникнути зайвих витрат через неправильно підібраний транспорт.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх