Новости и события » Экономика » У Болгарії фермери виступили проти імпорту зерна з України: яка причина

У Болгарії фермери виступили проти імпорту зерна з України: яка причина

У Болгарії фермери виступили проти імпорту зерна з України: яка причина

Болгарські ферми почали протестувати проти імпорту українського зерна. Адже обурилися дешевою ціною на агропродукцію з України. Про це повідомляє Radio Bulgaria.

У повідомленні йдеться, що фермери на 50 тракторах перекрили трасу Русе-Плевен в районі села Горна Студена. Вони незадоволені безмитним імпортом пшениці та соняшника з України, що значно дешевші за болгарську продукцію. У цій ситуації вони не мають можливості продавати власну продукцію.

Відтак, фермери вже склали ноту протесту та адресували її міністру сільського господарства. У документі фермери скаржаться, що зерносховища переповнені, а вони не мають можливості розплатитися з контрагентами.


Місце сталевих будинків у сучасному будівництві

Місце сталевих будинків у сучасному будівництві

Сталеві будівлі Llentab в Україні здобувають все більшу популярність завдяки своїй міцності, надійності та швидкості зведення. Вони є символом сучасного будівництва та відкривають нові можливості для архітектурного дизайну та інженерних рішень. Що робить...

сегодня 23:56

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх