Новости и события » Авто » Автозапчастини - у топі імпорту з Польщі

Автозапчастини - у топі імпорту з Польщі

Автозапчастини - у топі імпорту з Польщі

Протягом останніх років видання, що стосуються поштових послуг і розмитнення, відзначають збільшення імпорту в Україну польських товарів. На верхніх щаблях неодмінно перебувають автомобільні запчастини, які стали популярними серед автовласників та менеджерів сервісів завдяки низькій ціні і високій якості. Зазвичай придбання відбувається за допомогою інтернет-магазинів чи аукціонів, що робить його доступним будь-якій фізичній особі. Можна впоратись самотужки, але практика підказує: легше скористатись послугами спеціалізованих електронних ресурсів, наприклад, можна замовити запчастини з Польщі за посиланням: https://kaifauto.com.ua/. Бо сплачені за допомогу гроші того варті.

Звідки такі вигідні ціни?

У рамках ринкових відносин вищий попит на товар відповідає вищій ціні на нього. Запчастини з Польщі дуже бажані в Україні, проте їхня вартість нижча за місцеву, навіть по декотрих позиціях вживаних деталей. Але ніяких суперечностей немає, адже поняття «вживаності» в Україні і Європі - різне. Тому є низка причин:

 • Системна - правила і можливості експлуатації автомобіля в Європі є такими, що протягом першої сотні тисяч кілометрів їзди машина майже не зазнає шкоди через систематичне і якісне технічне обслуговування від салону продажу або кредитора.
 • Персональна - навіть якщо автівка знаходиться від початку у повній власності (не в лізингу або оренді), водій ставиться відповідально до її використання, бо вартість передчасного технічного обслуговування (ремонту) зависока навіть за європейськими мірками.
 • Якісна - початкова якість виготовлення деталей та мастил, відмінний стан доріг і дотримання правил дорожнього руху є запобіжником від завчасного псування або поломки запчастин; тож до моменту прибуття авто на звалище (розбирання) воно знаходиться у кращому стані, ніж вітчизняні аналоги.

Сприяє зниженню ціни на польські запчастини і система продажу за посередництва інтернет-аукціонів: на будь-яку одиницю товару може бути декілька пропозицій, і в цьому випадку дійсно працює ринкова економіка: попит є більшим на покупців, аніж на продавців.

Автозапчастини - у топі імпорту з Польщі

Навіщо звертатись до онлайн-магазинів?

Інтернет надає великі, а головне - рівні дистанційні можливості фізичним особам і організаціям. Тож справу придбання запчастин з Польщі може виконати і сам споживач - знайти необхідну деталь, виграти її на аукціоні і відправити в Україну. Якщо б це було насправді легко, то кількість спеціалізованих магазинів зменшувалася би, а на ділі бачимо зворотне.

Зазвичай українські імпортери користуються послугами найвідомішого польського аукціону allegro.pl. Але це не єдиний ресурс пошуку, і якщо необхідної деталі в потрібний момент там немає в наявності, то варто шукати далі у такому переліку сайтів (скорочено):

 • iParts.PL;
 • OLX.Pl;
 • Otomoto;
 • Auto.Pl;
 • Autotrader.

Та навіть за сприятливого пошуку покупця можуть спіткати й інші складнощі:

 1. Знання польської мови.
 2. Неможливість перевірити якість товару.
 3. Розмитнення і доставка.

Імпортери виконують купівлю запчастин «під ключ» з можливістю попередньої консультації.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх