Новости и события » Hi-Tech » Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Київстар корпоративні тарифи - це пакети послуг, що дозволяють оптимізувати витрати на зв'язок і полегшити комунікацію загалом.

Корпоративні тарифи від Київстар: переваги

  • зниження вартості послуг завдяки системному вибору та персональним пропозиціям для вашої організації;
  • додаткові переваги та сервіси для корпоративних клієнтів: наприклад, додаткові SIM-карти, зручна статистика і багато чого іншого;
  • широкий вибір тарифів залежно від масштабів і потреб бізнесу, які містять не тільки стандартні послуги, але і додаткові, не менш важливі: віртуальна АТС, онлайн-пакет ліцензійних програм Microsoft Office 365 тощо.

Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Суперсили: додаткові опції разом з тарифом

Вибираючи корпоративний тариф від Київстар, ви автоматично отримуєте 2 послуги на вибір. Ось суперсили, які можна вибрати під час покупки пакета.

Київстар ТБ

Сотні українських і закордонних телеканалів, а також тисячі фільмів, доступні до перегляду у будь-який час. Дивитися можна будь-де: на телефоні, планшеті чи ноутбуці.

Додаткові гігабайти

Кількість залежатиме від обраного тарифу. Списати додатковий інтернет можливо за умови, що використано об'єм, наданий у тарифі.

Додаткові хвилини

Цю суперсилу також можна застосовувати лише тоді, коли ви використаєте всі хвилини, надані в умовах тарифного плану.

Роумінг

Ця суперсила надає можливість отримати додаткові мегабайти та хвилини для спілкування за кордоном, а також не враховує мегабайти за використання таких додатків, як:

  • WhatsApp;
  • Telegram;
  • Viber;
  • Google карти;
  • Booking.com;
  • Skyscanner.

Додаткова SIM-карта

Отримайте ще одну карту з тим самим номером для планшета, ноутбука чи будь-якого іншого ґаджета. Завдяки використанню суперсили отримати карту можна без додаткових оплат, у рамках тарифу.

Віртуальна АТС (доступно для тарифів Ваш Комфорт і вище)

Віртуальна мобільна АТС дозволить приймати багато вхідних дзвінків водночас і автоматично розподіляти їх між вільними операторами, а також приєднувати до єдиної мережі як мобільні, так і міські номери, встановити єдиний номер для всієї компанії, налаштувати голосове меню і ще багато чого.

Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Пакет ліцензійних програм Microsoft Office 365 (доступно для тарифів Ваш Комфорт і вище)

Ліцензійні продукти спростять роботу та будуть доступними з усіх пристроїв. Більше не доведеться купувати ліцензію окремо - вона буде додана у вартість корпоративного тарифу.


Топ-тренды детской моды: что выбрать для своего ребенка в 2024 году

Топ-тренды детской моды: что выбрать для своего ребенка в 2024 году

Главные тенденции детской моды в 2024 году - это подчеркнутая экологичность, максимальный комфорт и яркие цвета. В этом сезоне дизайнеры объединили практичность и игровую эстетику, чтобы дети не только стильно выглядели, но и чувствовали себя максимально...

сегодня 03:19

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх