Новости и события » Hi-Tech » Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Київстар корпоративні тарифи - це пакети послуг, що дозволяють оптимізувати витрати на зв'язок і полегшити комунікацію загалом.

Корпоративні тарифи від Київстар: переваги

 • зниження вартості послуг завдяки системному вибору та персональним пропозиціям для вашої організації;
 • додаткові переваги та сервіси для корпоративних клієнтів: наприклад, додаткові SIM-карти, зручна статистика і багато чого іншого;
 • широкий вибір тарифів залежно від масштабів і потреб бізнесу, які містять не тільки стандартні послуги, але і додаткові, не менш важливі: віртуальна АТС, онлайн-пакет ліцензійних програм Microsoft Office 365 тощо.

Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Суперсили: додаткові опції разом з тарифом

Вибираючи корпоративний тариф від Київстар, ви автоматично отримуєте 2 послуги на вибір. Ось суперсили, які можна вибрати під час покупки пакета.

Київстар ТБ

Сотні українських і закордонних телеканалів, а також тисячі фільмів, доступні до перегляду у будь-який час. Дивитися можна будь-де: на телефоні, планшеті чи ноутбуці.

Додаткові гігабайти

Кількість залежатиме від обраного тарифу. Списати додатковий інтернет можливо за умови, що використано об'єм, наданий у тарифі.

Додаткові хвилини

Цю суперсилу також можна застосовувати лише тоді, коли ви використаєте всі хвилини, надані в умовах тарифного плану.

Роумінг

Ця суперсила надає можливість отримати додаткові мегабайти та хвилини для спілкування за кордоном, а також не враховує мегабайти за використання таких додатків, як:

 • WhatsApp;
 • Telegram;
 • Viber;
 • Google карти;
 • Booking.com;
 • Skyscanner.

Додаткова SIM-карта

Отримайте ще одну карту з тим самим номером для планшета, ноутбука чи будь-якого іншого ґаджета. Завдяки використанню суперсили отримати карту можна без додаткових оплат, у рамках тарифу.

Віртуальна АТС (доступно для тарифів Ваш Комфорт і вище)

Віртуальна мобільна АТС дозволить приймати багато вхідних дзвінків водночас і автоматично розподіляти їх між вільними операторами, а також приєднувати до єдиної мережі як мобільні, так і міські номери, встановити єдиний номер для всієї компанії, налаштувати голосове меню і ще багато чого.

Отримайте більше можливостей завдяки корпоративним тарифам від Київстар

Пакет ліцензійних програм Microsoft Office 365 (доступно для тарифів Ваш Комфорт і вище)

Ліцензійні продукти спростять роботу та будуть доступними з усіх пристроїв. Більше не доведеться купувати ліцензію окремо - вона буде додана у вартість корпоративного тарифу.


 • Как адаптировать импортный автомобиль

  Как адаптировать импортный автомобиль

  Приобретение автомобиля из-за границы вполне выгодное решение, но оно требует дополнительных усилий для адаптации авто к местным стандартам и требованиям....

  6 июня 2023
 • Что делать, если в ухе образовалась пробка?

  Что делать, если в ухе образовалась пробка?

  Что такое пробка в ухе? Это неприятное состояние, когда сера в ушном канале застаивается и затвердевает, что может вызвать дискомфорт и приводить к слуховым...

  19 апреля 2023
 • Надежный способ борьбы с лишним весом

  Надежный способ борьбы с лишним весом

  Размеренная жизнь, в которой нет острой потребности активного физического движения, в совокупности с культом еды поставила перед людьми проблему, от которой...

  28 ноября 2022
 • Какого производителя картин по номерам выбрать?

  Какого производителя картин по номерам выбрать?

  Чтобы выбрать картину по номерам и раскрашивать ее с удовольствием, надо понять, как набор придется по душе. Тогда и процесс увлечет, и за конечный результат...

  31 октября 2022

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх