Новости и события » Авто » Новий Mitsubishi Outlander - найдоступніший сімейний позашляховик

Новий Mitsubishi Outlander - найдоступніший сімейний позашляховик

Новий Mitsubishi Outlander - найдоступніший сімейний позашляховик

У сегменті компактних позашляховиків серйозна конкуренція, тому новому Mitsubishi Outlander буде непросто завоювати прихильність. Проте, з оновленим екстер'єром, сучасним салоном з трьома рядами крісел та відмінною керованістю він має шанси стати лідером у класі. За одним критерієм він уже перевершує усіх конкурентів - вартість. Щоб дізнатись вартість нового Mitsubishi Outlander у різних комплектаціях, переходьте на сайт https://mitsubishi-motors.com.ua/outlander офіційного дилера Mitsubishi Motors.

Чим новий Outlander кращий за конкурентів?

Глибокий рестайлінг 2022 року перетворив Outlander на технологічний автомобіль зі стильним салоном, сучасною інформаційно-розважальною системою, вражаючою прохідністю та керованістю у найекстремальніших умовах. Крім того, це трьохрядний позашляховик, хай навіть із дуже скромним розміром третього ряду. Варто наголосити, що це найдоступніший трьохрядний автомобіль у своєму класі. На Європейському ринку Outlander 2022 року коштує від 27,6 тис. доларів.

Новий Mitsubishi Outlander - найдоступніший сімейний позашляховик

Одним із головних конкурентів японського позашляховика називають Toyota Highlander. Він має добре оснащений салон, динамічніші двигуни та більше функцій активного захисту. Highlander має глибший багажник, а його третій ряд вміщує на одного пасажира більше. Головним недоліком цього автомобіля є те, що у базовій комплектації він коштує на 10 тис. доларів більше, ніж Аутлендер.

Новий Mitsubishi Outlander - найдоступніший сімейний позашляховик

Новий салон та найсучасніші системи безпеки

Автомобілі Mitsubishi виділялись на фоні конкурентів застарілими салонами. Брутальні механічні кнопки програвали стильним сенсорним клавішам, а їх аналогові панелі приладів виглядали аскетичними. Новий Аутлендер покликаний зруйнувати цей стереотип. Зберігши десяток механічних клавіш, він отримав лаконічну центральну консоль, стильний монітор мультимедійної системи, електронну панель приладів, аудіосистему Bose та бездротовий зарядний пристрій для гаджетів.

Новий Mitsubishi Outlander - найдоступніший сімейний позашляховик

Рестайлінговий Outlander - це ідеальний автомобіль для сімейних подорожей. Передні два ряди сидінь є досить просторними, щоб зручно розмістити дітей чи дорослих пасажирів. Третій ряд значно компактніший, тому підійде тільки для дітей. Об'єм багажника змінюється, в залежності від положення крісел. Якщо розкладені усі три ряди - ззаду залишається 330 л для перевезення багажу. Склавши третій ряд, отримаємо 948 літрів. Якщо скласти два ряди крісел, отримаємо найбільший багажник (2257 л) у класі компактних позашляховиків.

Новий Mitsubishi Outlander - найдоступніший сімейний позашляховик

Однією з переваг оновленого Outlander є надміцний кузов у поєднанні із набором активних систем безпеки. Серед них: екстрене гальмування, моніторинг сліпих зон, оповіщення про наближення пішоходів та поперечний рух ззаду. У набір базового оснащення входить адаптивний круїз-контроль та напівавтоматичний режим керування. Це далеко не повний перелік оснащення, яке має цей автомобіль. Більше інформації про технічні особливості шукайте на сайті дилерського центру (посилання у першому абзаці).


Ремонт асинхронного электродвигателя

Ремонт асинхронного электродвигателя

Ремонт асинхронного электродвигателя - это комплексный процесс, требующий профессионального подхода на каждом этапе. От демонтажа и диагностики до ремонта или замены деталей и последующей сборки, каждая фаза работ имеет свои нюансы и тонкости. Наша статья...

4 октября 2023

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх