Новости и события » Обзоры и статьи » Економне опалення будинку керамічними обігрівачами

Економне опалення будинку керамічними обігрівачами

Економне опалення будинку керамічними обігрівачами

Керамічні обігрівачі – одні з найпопулярніших нагрівальних пристроїв, що дозволяють забезпечити комфортну температуру в будинку. Вони вважаються одними з найкращих інноваційних рішень на ринку.

Такі практичні рішення можуть використовуватись як додаткове або основне опалювальне обладнання. Завдяки своїй потужності вони можуть легко обігріти кімнату. При цьому вони радують найкращим поєднанням комфорту та практичності. Так, вибираючи якісні панелі для обігріву Теплокерамік, ви отримуєте унікальний пристрій, який відрізняється економною витратою електрики та гарною тепловіддачею.

Це пов’язано з тим, що керамічні панелі працюють за двома принципам одночасно.

  • Інфрачервоний – він передбачає нагрівання розміщених у приміщенні предметів та стін, які потім віддають тепло повітрю.
  • Конвекційний – нагріває повітря у приміщенні, яке вільно циркулює.

Цікаво, що керамічні панелі, незважаючи на свою потужність роботи, споживають мінімум електроенергії.

Як працюють панелі?

Якщо ви хочете заощадити на опаленні та забезпечити комфорт у приміщенні, таке обладнання стане чудовим варіантом. Але важливо вибирати вироби від перевірених виробників. Встановивши у своєму будинку керамічний обігрівач, ви зможете швидко обігріти кімнату та не боятися за свою безпеку. Адже такі вироби мають особливу конструкцію, яка не дозволяє їхньому корпусу нагріватися вище 65 градусів. Тому ризик отримання опіків зведений до мінімуму.

Панель працює за допомогою нагрівального елемента усередині корпусу. При підключенні до мережі він віддає тепло на задню і передню частини приладу. Після цього відбувається нагрівання повітря та розташованих поруч предметів.

Економне опалення будинку керамічними обігрівачами

Слід враховувати, що такі керамічні обігрівачі можуть мати різну конструкцію та потужність роботи. Тому при виборі виробів звертайте увагу на таке:

  • у якому приміщенні вони встановлюватимуться;
  • який тип нагрівального приладу краще підійде – підлоговий або настінний;
  • наскільки велика витрата електрики.

Важливо враховувати, яку площу може обігріти панель. У деяких випадках знадобиться встановлювати 2 керамічні обігрівачі.

Керамічні панелі є дуже популярними серед споживачів. І це зумовлено такими причинами:

  • різні габарити та конструкція пристроїв, що дозволяє підібрати їх під свій інтер'єр;
  • величезна різноманітність дизайну та кольору;
  • економічна витрата електрики;
  • Висока потужність роботи.

Керамічні панелі дуже комфортні у використанні, вони прості та надійні. Завдяки високому рівню безпеки, ви можете їх легко використовувати у своїй квартирі. При цьому вони забезпечать максимальний затишок та комфорт у будинку та дозволять вам насолоджуватися теплими вечорами.

Джерело: https://teploceramic.ua/sravnenie-vodyanogo-gazovogo-i-elektricheskogo-otopleniya-doma.html


Переваги суцільних купальників перед роздільними

Переваги суцільних купальників перед роздільними

Літо вже на носі, тож питання вибору купальника стає все актуальнішим. Хочу поділитися з вами своїми спостереженнями і розповісти, чому ж суцільні купальники часто виграють у битві з роздільними. У цій статті ми розглянемо основні переваги суцільних...

сегодня 16:43

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх