Новости и события » Экономика » Технологічні інновації в Newtend

Технологічні інновації в Newtend

Технологічні інновації в Newtend

Технологічні інновації в Newtend: як ми робимо процес державних закупівель простішим та зручнішим

Обираючи торговий майданчик для участі у державних закупівлях, варто звертати увагу не лише на зручність сайту чи зрозумілий інтерфейс. Значно важливіше оцінити систему захисту даних, а також технологічні інновації, які дозволяють користувачам автоматизувати рутинні процеси та аналізувати тенденції ринку.

Усі електронні майданчики, що зареєстровані у системі Prozorro, дають можливість користувачам зареєструватись, оголосити закупівлю чи подати тендерну пропозицію. Але далеко не усі сервіси пропонують юридичний супровід, цілодобовий колл-центр та технологічні інструменти для дослідження ринку чи планування розвитку компанії. Ми розповімо про можливості електронної платформи https://newtend.com/, яка є найтехнологічнішою в Україні.

Якісна аналітика для ефективної участі у торгах

Аналітичне дослідження - це корисний інструмент для всіх учасників ринку. Замовникам воно допомагає планувати ефективні закупівлі, а постачальникам дізнаватись тенденції ринку та позиції конкурентів. Розробники торгової платформи Newtend створили інструмент, що дозволяє за декілька кліків отримати вичерпну аналітичну довідку про замовника чи постачальника.

Сервіс пропонує провести аналітичне дослідження за назвою компанії замовника, оцінивши попередні закупівлі, їх вартість та статус. Потенційні постачальники можуть дізнатись про заплановані закупівлі державних установ. Аналітичні дослідження також можна провести за ДК - державним класифікатором продуктів та послуг. Це дослідження дозволить оцінити "об'єм ринку" для конкретного постачальника товарів чи послуг. Це і є технологічні інновації, що допомагають ефективніше брати участь у тендерах.

Користувачі торгового майданчика Newtend особливо цінують можливість експортувати дані дослідження у форматі Excel. Роблячи масштабний аналіз ринку, сервіс дає можливість завантажити великий об'єм даних, наприклад плани закупівель та вже проведені тендери конкретного замовника. Також можна аналізувати конкурентів, фільтруючи замовників та постачальників за регіоном чи сферою діяльності.

Зручна система сповіщень

Учасники державних закупівель не завжди мають змогу слідкувати за статусом тендерів в особистому кабінеті. Тому ми розробили інтелектуальну систему сповіщень, яка допомагає отримувати важливу інформацію зручним способом. Сервіс нотифікації передбачає надсилання повідомлень у кабінет користувача, щоб ви не проґавили важливих змін, а також додаткове повідомлення на електронну скриньку. Отримуючи сповіщення на мобільний телефон, ви контролюватимете стан закупівель та швидко дізнаватиметесь про зміну статусу чи появу нових пропозицій. Нотифікація має зручне і гнучке налаштування, щоб ви отримували дійсно важливу інформацію.


Высокая безопасность подъемников для инвалидов

Высокая безопасность подъемников для инвалидов

Люди с ограниченными физическими возможностями, в частности те, которые передвигаются на инвалидных колясках в своей повседневной жизни сталкиваются с множеством преград, перепадов высот. И преодолеть их самостоятельно, а в ряде случаев даже со сторонней...

сегодня 18:54

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх