Новости и события » Экономика » Надійність Агропросперіс Банку відзначена на Конкурсі "Банк року-2023"

Надійність Агропросперіс Банку відзначена на Конкурсі "Банк року-2023"

Надійність Агропросперіс Банку відзначена на Конкурсі "Банк року-2023"

На 15-ій ювілейній церемонії Всеукраїнського конкурсу "Банк року", що відбулася 15 листопада 2023 року, Агропросперіс Банк вдруге поспіль був визнаний як надійний банк для депозиту та отримав нагороду "Банк-лідер за надійністю заощаджень для фізичних осіб".

Насамперед, фундамент високої надійності Агропросперіс Банку складають міжнародні інвестиції. Акціонери банку – відомі установи Сполучених штатів та Європи, в тому числі ЄБРР. Це зобов'язує банк до бездоганного дотримання високих бізнес-стандартів та законодавчих вимог.

Інвестор банку NCH Capital є відомим інвестором та оператором аграрного бізнесу, як в Україні, так і у світі. Це вплинуло на спеціалізацію Агропросперіс Банку, який теж фокусується саме на обслуговуванні сільгоспвиробників. Така концентрація на вузькому та зрозумілому сегменті клієнтів та глибока експертиза в обраній ніші дозволяють банку пропонувати фермерам оптимальні фінансові рішення і тим самим підтримувати високу якість кредитного портфеля навіть у воєнний період.

Надійність Агропросперіс Банку відзначена на Конкурсі "Банк року-2023"

Агропросперіс Банк не лише відповідає всім нормативам НБУ та законодавчим вимогам, але й постійно нарощує активи та має стабільно високий запас капіталізації та ліквідності. Завдяки сумлінному дотриманню усіх вимог та виваженій низькоризиковій діяльності рейтингове агентство "Експерт-Рейтинг" має всі підстави для підтвердження інвестиційного кредитного рейтингу банку та його високого рейтингу надійності депозитів вже шість років поспіль.

Динаміка депозитного портфеля банку демонструє істотне зростання навіть у воєнний період, перетнувши рубіж в 1 мільярд гривень цього року, а кількість рахунків фізичних осіб за цей зросла більше ніж удвічі. Це одні з найкращих показників на банківському ринку і найкраще свідчення високої довіри вкладників до банку, особливо враховуючи, що банк ніколи не встановлював завищені ставки. При цьому, якщо порівняти Агропросперіс Банк та крупні надійні банки України в розрізі дохідності вкладів, то Агропросперіс Банк є набагато вигіднішим.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх