Новости и события » Экономика » Накопичувальна карта – зручний спосіб заощаджень

Накопичувальна карта – зручний спосіб заощаджень

Накопичувальна карта – зручний спосіб заощаджень

Великі витрати часто потребують ретельної підготовки. Не завжди можливо одразу придбати велику побутову техніку, автомобіль або квартиру. Досить складно відкласти кошти на повноцінне лікування, гарне навчання для своїх дітей або курси підвищення кваліфікації для себе. Лише помаленьку, невеликими сумами можна зібрати кошти на те, що дійсно важливо. Щоб зберегти та накопичити гроші, можна скористатися накопичувальними картками.

Просте накопичення

Накопичувальні картки дають можливість не тільки потрохи відкладати кошти, але й отримувати на них відсотки, які додаються до суми накопичення і можуть стати гарним пасивним доходом. Відсотки, які додаються до відкладеної суми, можна використовувати на побутові витрати, не витрачаючи при цьому основну суму і забезпечуючи собі гарний рівень життя та непомітно заощаджуючи. Як видно, накопичувальна картка – це легкий спосіб відкласти кошти на великі витрати. Банк «Кліринговий дім» пропонує декілька варіантів ощадних рахунків та зручні накопичувальні картки.

Легкий заробіток

Завдяки нарахуванню відсотків на залишок коштів на накопичувальній картці кошти, що не використовуються, захищені від інфляції та працюють на вас. Навіть незначні відсотки завжди краще, ніж коли кошти лежать без діла. До того ж, банківські картки гарно захищені від взлому. За належного дотримання правил користування карткою ви можете не боятися, що з вашими заощадженнями щось трапиться.

Зручний цілодобовий доступ до накопичувальної картки дозволяє в будь-який час зняти необхідну суму та поповнити рахунок при можливості.

Накопичувальна картка від банку «Кліринговий дім»

Банк «Кліринговий дім» має великий досвід у роботі з накопичувальними картками та рахунками. Надійний захист, вигідні тарифи та відсоткові ставки, висока кваліфікація спеціалістів та цілодобова підтримка менеджерами дозволяє кожному клієнту зручно та без будь-яких перешкод користуватися накопичувальною карткою. Перевагами накопичувальних карток в банку «Кліринговий дім» є наступні:

  • Накопичувальну картку можна відкрити дистанційно. Більше не потрібно витрачати час для відвідування відділень банку, очікування в черзі та довгого оформлення. Достатньо хвилини часу та смартфону зі встановленим застосунком від банку «Кліринговий дім», і накопичувальна картка готова до використання.
  • Мультивалютна карта дозволяє користуватися трьома валютами – доларами, євро та гривнями. Зручно обирати найвигіднішу валюту для розрахунку на іноземних сайтах або за кордоном. Немає подвійної конвертації. Валютообмін між усіма трьома валютами можна швидко здійснити в мобільному застосунку.
  • Поповнити карту можна в будь-якому відділенні або через термінали EasyPay.
  • Сплачувати комунальні платежі, поповнювати рахунок мобільного чи сплачувати за послуги легко і швидко.

Накопичувальна картка від банку «Кліринговий дім» – гарний фінансовий інструмент для будь-якої сучасної людини, що прагне захистити свої кошти від інфляції.


Какие бывают упаковки: полный гид по видам и особенностям

Какие бывают упаковки: полный гид по видам и особенностям

В современном мире маркетинга и продаж, упаковка товара играет ключевую роль, оказывая значительное влияние на восприятие и выбор потребителя. Упаковка не только защищает товар от повреждений в процессе транспортировки и хранения, но и служит важным...

сегодня 23:33

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх