Новости и события » Экономика » Діаграма Ганта – ефективний інструмент для бізнесу

Діаграма Ганта – ефективний інструмент для бізнесу

Діаграма Ганта – ефективний інструмент для бізнесу

Одним із методів управління проектами є діаграма Ганта. По суті, це зображення відрізка, розташованого на шкалі часу. Підприємці, керівники компаній чи керівники окремих проектів використовують таку діаграму для контролю виконання різних завдань. Так, під кожне будується окремий відрізок, що ілюструє початок, тривалість і кінець роботи над завданням. Оперуючи цими даними, можна планувати свій час, а якщо потрібно, навіть змінювати строки здачі проектів.

Оскільки діаграма Ганта суттєво полегшує процес управління проектами, вона широко використовується в системах і сервісах для бізнесу, в тому числі в онлайн-сервісі Бітрікс24. Бітрікс24 – це універсальний інструмент, що об’єднує CRM, Онлайн-офіс, Контакт-центр, Сайти і магазини, а також Задачі і проекти.

Переваги рішення

Перш за все, діаграма наочно ілюструє хід виконання проектів, таким чином даючи керівникові можливість контролювати ситуацію та впливати на неї за необхідності. З іншого боку підлеглі можуть бачити прогрес та не допускати порушень.

Слід відмітити і ряд інших, пов’язаних з діаграмою Ганта моментів, а саме:

  • можливість відстежувати роботу іншого підрозділу, аби планувати свою;
  • самостійно працювати з лінійним зображенням – ставити завдання, змінювати строки їх виконання тощо;
  • оцінювати хід роботи комплексно – в цьому випадку на сторінку виводиться вся інформація по тому чи іншому проекту, якщо над ним працює кілька виконавців або кілька робочих груп і, відповідно, стоїть кілька завдань.

До речі, діаграму Ганта в онлайн-сервісі Бітрікс24 можна використовувати безкоштовно. Для цього достатньо просто зареєструватися в системі та навчитися з нею працювати.

Як ефективно використовувати

Щоб побудувати діаграму, необхідно створити завдання по шаблону і обрати відповідний тип його відображення. Якщо завдань кілька, краще використовувати фільтр, щоб контролювати процес виконання якогось певного завдання.

Варто відмітити, що в системі можна ефективно працювати як з проектами, у яких є чіткі часові рамки і термін, до якого вони мають бути виконані, так і з тими, що не мають жорстких строків, але мають дедлайн. В останньому випадку дедлайн для кожного завдання відмічається червоним, дозволяючи виконавцеві чи керівникові планувати свою роботу на день, на тиждень, на місяць.

Що важливо:

  • Якщо строки змінилися, дедлайн можна пересунути.
  • При наведенні курсору миші на діаграму виводиться базова інформація по проекту – що за завдання, хто його виконує та хто створив, терміни, пріоритетність тощо.
  • До кожного завдання можна створити підзавдання, щоб конкретизувати чи розширити проект.

Нарешті, окрім діаграми Ганта в Бітрікс24 є і інші зручні інструменти, які можна використовувати для оптимізації роботи бізнесу. Скористатися ними вдасться також відразу після реєстрації.


Как вандалы: на кладбище под Киевом коммунальщики испортили...

Как вандалы: на кладбище под Киевом коммунальщики испортили могилы

В Буче коммунальщики обрезали деревья на кладбище и испортили ограждения и надгробия. Из-за халатного отношения работников у могил остались вывернуты столы, сломаны заборы и разбиты таблички. Инцидент произошел на кладбище №2, расположенном на улице подробнее ...


загрузка...


загрузка...

Актуальные новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото 0.0.0.2285002

Вверх