Новости и события » Экономика » Zakupki.com.ua – авторизований майданчик для участі в тендерах Prozorro

Zakupki.com.ua – авторизований майданчик для участі в тендерах Prozorro

Zakupki.com.ua – авторизований майданчик для участі в тендерах Prozorro

Завдяки системі Prozorro, яка запрацювала з 2016 року, процес публічних закупівель став відкритим та прозорим. Більше того, доступ до них отримали всі зацікавлені представники бізнесу. Все, що їм потрібно, щоб прийняти в них участь сьогодні – зареєструватися на одному з офіційних авторизованих майданчиків для проведення закупівель, наприклад, zakupki та подати свою пропозицію у встановлений строк. Якщо вона буде конкурентоспроможною, зможе перемогти. Тоді компанія отримає замовлення.

Як працює Prozorro

Оголосити про закупівлю замовник може на тому майданчику, на якому він зареєстрований. Після цього подана інформація автоматично з’явиться на порталі «Прозорро» та на всіх авторизованих майданчиках, щоб всі охочі могли взяти участь в тендері.

При цьому:

  • Якщо у них виникнуть питання, вони зможуть поставить їх в електронній формі.
  • Аукціон проходить в три раунди і зацікавлені учасники можуть не лише подавати свої пропозиції, але й зменшувати ціну.
  • Перемагає зазвичай пропозиція з найнижчою ціною, але за умови, що пропонована продукція повністю відповідає замовленню, його технічним вимогам. Якщо не відповідає, замовник може відхилити пропозицію з поясненням причини та продовжити пошук постачальника.

Зверніть увагу, що замовники користуються системою безкоштовно, а для постачальників можливість подачі пропозиції платна. Вартість участі у тендері напряму залежить від очікуваної вартості предмету закупівель. Наприклад, для позицій вартістю до 20 000 грн ціна за подачу пропозиції складає 17 грн, в той час як для позицій очікуваною вартістю до 1000 000 грн – 1700 грн.

Чому саме zakupki.com.ua

Щоб мати більші шанси на перемогу в тендері, необхідно відповідально підійти до вибору майданчика для реєстрації та участі в публічних закупівлях. І учасники zakupki.com.ua про це добре знають, адже:

  • Майданчик акредитований за всіма рівнями акредитації, він має сертифікат КСЗІ від Держспецзв’язку про найвищий рівень захисту персональних даних.
  • Для учасників тут працює персональний менеджер. За необхідності він консультує з будь-яких питань та стежить, щоб процес закупівель пройшов безтурботно.
  • На майданчику реалізовано кілька корисних інструментів, наприклад: прогноз ціни, завдяки якому унікальна нейромережа прогнозує ціни в майбутніх торгах, щоб ви змогли поставити конкурентоспроможну чи аналітика. Інструмент допомагає проаналізувати, як вів себе замовник та потенційні конкуренти у минулих торгах. Маючи цю інформацію, можна буде уникнути зайвих ризиків та обрати вигідні пропозиції.
  • Є зручний пошук. Можна обрати закупівлі, що вас цікавлять по категоріях. Серед них: Будівництво, Енергетика, нафтопродукти та паливо, Медицина, Комп’ютерна техніка, Транспорт та запчастини, Поліграфія, Промислове обладнання та прилади, Харчування тощо (всього 18 категорій).

Цікаво, що кожен місяць фіксується близько 28 000 закупівель, 12 000 з яких проводяться до кінця з визначенням переможців.загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх