Новости и события » Здоровье » Шкідливі та найпопулярніші міфи про здоров'я зубів

Шкідливі та найпопулярніші міфи про здоров'я зубів

Шкідливі та найпопулярніші міфи про здоров'я зубів

Щодня стоматологи у своїх кабінетах приймають пацієнтів, які транслюють банальні і дуже поширені помилки стосовно знання у сфері догляду за ротовою порожниною. Все б нічого, але у найпоширеніші міфи про здоров'я зубів вірить величезна кількість людей, і ця віра часто призводить до сумних та доволі дорогих наслідків. Сьогодні разом із клінікою line-smile.com.ua ми спробуємо систематизувати основні помилки в уяві людей і розглянемо їх детально.

Якщо зуби не болять, йти до стоматолога не потрібно

Нажаль, деякі захворювання ротової порожнини на початкових етапах можуть не даватися взнаки дискомфортом. Біль у зубі або у яснах - це вже серйозний сигнал про наявність хвороби. Хворобі краще запобігти, ніж потім її лікувати. Стоматологи наполегливо рекомендують відвідувати профілактичні огляди не рідше, ніж двічі на рік.

За молочними зубами можна не доглядати

Міфи про дитячі зуби можна віднести в окрему групу. Багато батьків чомусь переконані, що молочні зуби лікувати не треба. Так у багатьох дітей є карієс, який може в майбутньому негативно позначитися на здоров'ї постійного ряду зубів. Крім того, здавалося б безневинні проблеми з молочними зубами можуть привести ще й до наступних наслідків:

  • дитина не матиме звички доглядати за зубами і вчасно лікувати їх у майбутньому дорослому житті;
  • молочні зуби, що випали передчасно негативно впливають на формування постійних зубів;
  • відсутність молочних зубів перешкоджає нормальному процесу пережовування їжі;
  • збої у природному процесі розвитку ротової порожнини дитини негативно впливають на формування її мовного апарату та на її здатність вимовляти деякі звуки.

Режим і графік чищення зубів не має значення

Усі знають, що зуби треба чистити двічі на день, але не всі знають, коли саме краще за все це робити. Наліт, який формується на зубах, містить бактерії, що руйнують зубну емаль і зубну тканину. Під час сну слинові залози працюють не так активно, як вдень, тому вночі процес формування небезпечного нальоту є особливо небезпечним. Зуби обов'язково треба чистити перед сном і одразу після пробудження. Упродовж дня, при вживанні цукру, зуби треба хоча би ополіскувати за допомогою води.

Шкідливі та найпопулярніші міфи про здоров'я зубів

Здоров'я зубів ніяк не пов'язане із здоров'ям усього організму

Запущені стоматологічні проблеми можуть псувати не лише посмішку, але і здоров'я у цілому. Деякі хвороби зубів та парадонта в активних фазах можуть виділяти хвороботворні бактерії напряму у кровотік. Дослідження показують, що запальні процеси ротової порожнини можуть викликати проблеми із серцем та іншими важливими системами організму.

Здоров'я зубів безпосередньо пов'язане із віком

Якщо ви з молодості правильно доглядаєте за своїми зубами, стежите за їх здоров'ям, вчасно відвідуєте стоматолога – гігієніста та робите професійні чистки, ви можете зберегти красиву посмішку здорових зубів до самого похилого віку. Здоров'я зубів із старінням організму безпосередньо ніяк не пов'язано.

Стоматологія - одна з найдорожчих медичних послуг. Уважне відношення до свого здоров'я, зокрема до здоров'я ротової порожнини, може заощадити вам значні суми.


Надежный инновационный источник энергии

Надежный инновационный источник энергии

AGM аккумуляторы, или аккумуляторы с абсорбентом из стекловолокна, являются одним из самых инновационных и удивительных достижений в мире энергообеспечения. Эти батареи, в отличие от традиционных свинцово-кислотных аккумуляторов, хранят электролит в...

сегодня 12:42

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх