Новости и события » Здоровье » Логопед та корекція вимови: де шукати в Тернополі

Логопед та корекція вимови: де шукати в Тернополі

Логопед та корекція вимови: де шукати в Тернополі

Діти в різному віці можуть мати порушення мовлення. Не вимовляють звуки, не говорять окремі слова, є затримка або ще щось. Найвідповідальніший момент, на який батьки повинні звернути увагу, – у віці від 2 до 3 років. Зволікати з візитом до спеціаліста не варто. Адже задавнені проблеми важче вирішувати.

На довідці ТОП 20 представлені логопеди в Тернополі, які кваліфіковано нададуть необхідну допомогу.

Логопед – це фахівець, який поєднує в собі функції і психолога, і логопеда, Він вміє виявити порушення мови, знайти причину та нормалізувати ситуацію завдяки виконанню певних артикулятивних вправ. У цій справі головне – індивідуальний підхід, адже універсальних порад для кожного немає. Грамотні фахівці не лише виправляють мовлення, а й загалом покращують розумовий та інтелектуальний розвиток малечі.

Коли треба йти до лікаря-логопеда?

Як зрозуміти, коли саме потрібно йти до логопеда? Проконсультуватися бажано, навіть якщо ви не помічаєте проблем, аби переконатися, що мовлення розвивається відповідним темпами, як допомогти малюку самостійно прогресувати.

Обов’язково потрібна консультація спеціаліста, якщо:

 • у два роки дитина не розуміє мову дорослого, не вимовляє ніяких звуків, прості слова;
 • коли в 3–6 років є бідний словниковий запас, значні помилки в мовленні, порушення вимови;
 • якщо з 3 до 6 років дитина і далі плутає та пропуска букви у словах, а на письмі пропускає їх чи пише верх ногами, або ж дзеркально;
 • якщо малеча не знає кольорів, назв тварин, фруктів і овочів;
 • якщо син чи донька продовжують говорити «своєю» (незрозумілою) мовою.

Якщо правильно та вчасно підібрати принципи корекції, можна швидко подолати мовні порушення. А також – сприяти стрімкому розвитку мовлення не тільки в дітей, а й дорослих.

Чим може допомогти логопед?

На довідці ТОП 20 ви знайдете кращі компанії у місті, де можна отримати професійні послуги. Усі спеціалісти мають відповідну освіту та сертифікати, тож можна бути впевненим у їх компетентності.

Логопед навчить:

 • вимовляти звуки;
 • збагатити словниковий запас;
 • покращити вміння сприймати на слух звуки, слова, і фрази;
 • будувати зв’язні словосполучення, речення та розповіді за картинками;
 • позбутися заїкання;
 • розвинути комунікаційні навички;
 • позбутися страху спілкування з однолітками;
 • покращити письмові навички тощо.

У Тернополі спеціалісти проводять цікаві та оздоровчі заняття. Можна отримати індивідуальну консультацію та відвідувати регулярні заняття в садках повного і неповного дня, підготуватися до школи. Логопеди консультують не тільки дітей, а й дорослих, щоправда чим старший вік, тим важче досягнути бажаного результату.

Як обрати кваліфікованого логопеда в Тернополі?

На первинній консультації фахівець має провести огляд і вказати на можливу причину проблеми. Також він повинен запропонувати конкретну програму для усунення дефектів. Вправи показують не тільки дітям, а й батькам, адже дорослі мають чітко пильнувати процес, розуміти суть завдання та допомагати сину чи доньці закріплювати отримані після занять навички.

Кілька порад, які допоможуть обрати кращого спеціаліста:

 1. перш за все, зверніть увагу на місце розташування розвиваючого центру, графік роботи;
 2. дізнайтеся, який досвід мають працівники, чи є в них відповідні дипломи та сертифікати, які дозволяють здійснювати поточну діяльність;
 3. ознайомтесь із послугами, які надають, методиками, які використовують в роботі;
 4. перегляньте «живі» відгуки тих, хто вже скористався їхніми послугами – на довідці «ТОП 20» вони завжди чесні та інформативні;
 5. уточніть вартість занять, аби це не було для вас несподіванкою;
 6. запишіться на консультацію, аби відчути, яка атмосфера панує в закладі, чи комфортно там малечі.

Щоб досягнути успіху, просто потрібно зробити перший крок. Вірте в себе, своїх діток та обов’язково звертайтесь до спеціалістів, які допоможуть втілити ваші мрії в життя.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх